PRODUKTAI / Kiemo vartų automatika


Atveriamų kiemo vartų automatikos

Vokiečių firmos "HÖRMANN" automatika "RotaMatic", atveriamiems kiemo vartams.
Automatika pritaikyta atveriamiems kiemo vartams kurių plotis gali siekti ir 8000mm, aukštis 2000mm, masė iki 800 kg.
Maitinimas 220-240 V, dažnis 50 Hz, galia 0,25 KW
Elektroninis valdymas: valdymo sistema yra atskiroje dėžutėje apsaugos klasė IP 65 įtampa 24 V, elektros variklio apsaugos klasė IP44 ir įtampa 24 V, automatikos atjungimas reguliuojasi atskirai abiejų krypčių judėjimui. Reguliuojamas švelnus sustojimas, automatikoje yra mechaninis pagrindinis išjungėjas vartams užsidarant, taip pat yra įmontuotas automatinis kiemo vartų užsidarymo mechanizmas (čia reikalingos foto akys). Esant vartams iš dviejų varčių, galima vieną varčią naudoti kaip atskirą, praėjimui.
Bazinė komplektacija: Dvi alkūnės, valdymo blokas, distancinis pultelis su dvejais mygtukais, atskiras vieno kanalo imtuvas. Kiekvienas pultelis yra užkoduotas gamykloje individualiai vienu iš trilijono galimų kodų.
Korpusas: korpusas pagamintas iš aliuminio, atsparus atmosferos poveikiui.
Tvirtinimo detalės: tvirtinimas gaminamas iš nerūdijančio plieno.

 

 

Nuslenkančių kiemo vartų automatikos

Vokiečių firmos "HÖRMANN" automatika "LineaMatic", nuslenkantiems į šoną kiemo vartams kurių plotis ne daugiau kaip 10000mm, aukštis ne daugiau kaip 2000mm, masė iki 800 kg.
Maitinimas 220-240 V, dažnis 50 Hz, galia 0,25 KW
Elektroninis valdymas: valdymo sistema kartu su varikliu dėžutėje, apsaugos klasė IP 54 įtampa 24 V, elektros variklio apsaugos klasė IP 54, automatikos atjungimas reguliuojasi atskirai abiejų krypčių judėjimui. Reguliuojamas švelnus sustojimas, automatikoje yra mechaninis pagrindinis išjungėjas vartams užsidarant, taip pat yra įmontuotas automatinis kiemo vartų užsidarymo mechanizmas (čia reikalingos foto akys). Greitis 0,18 m/sek.
Bazinė komplektacija: Variklis, valdymo blokas, krumpliastiebis, distancinis pultelis su dviem mygtukais, atskiras vieno kanalo imtuvas. Kiekvienas pultelis yra užkoduotas gamykloje individualiai vienu iš trilijono galimų kodų.
Korpusas: korpusas pagamintas iš aliuminio, atsparus atmosferos poveikiui.
Tvirtinimo detalės: tvirtinimas gaminamas iš nerūdijančio plieno.

Papildoma komplektacija

  1. Klavišinis jungiklis
  2. Foto akys
  3. Švyturėlis

 

Vokietijos kompanijos „Hörmann" požeminė pavara „DTU" skirta vienos ar dviejų varčių vartams. Varčios aukštis iki 2500 mm plotis 2500, varčios svoris 500 kg. Kai varčios plotis daugiau nei 1500 mm, rekomenduojama elektrinė spyna. Kai varčia nėra aklina, elektrinė spyna yra būtina. Max atsidarymo kampas 90 laipsnių (standartas), su specialiais priedais - 140 laipsnių. Elektromechaninė variklio apsaugos klasė IP 67, maitinimas 230-240 V. Valdymas: atskirame korpuse IP 55, valdymas mikroprocesorių pagalba, dvigubas 7-ių simbolių rodymas, atjungimo automatika nustatoma soft funkcija. Jei kiemo vartai yra dviejų sąvarų, viena varčia gali būti statinė.

Į komplektą įeina: Pavaros (2 vienetai), valdymo blokas (1 vienetas), distancinio valdymo pultelis "HS4BS" (1 vienetas), fotoakys (1 komplektas), švyturėlis (1 vienetas).

                                                                      

Bukletą galite atsisiųsti čia:


Kiemo vartų automatika (katalogas)

 

Tel.: (+370) 68 337553 Gelvonų g. 5-25, Vilnius info@vartusistemos.com

Titulinis puslapis mailto:info@vartusistemos.com ISD