APIE MUS


UAB “Vartų sistemos LT” specializuojasi vokiečių koncerno Hörmann gaminamų aukštos kokybės garažo ir pramoninių vartų, plieninių vidaus, išorės bei priešgaisrinių durų, hidraulinių rampos aukščio išlyginimo tiltelių, skirtų prekių pakrovimui ir iškrovimui prekyba, montavimu bei servisu.Tai energinga ir perspektyvi įmonė, susibūrusi iš patyrusių bei savo veiklos sritį puikiai išmanančių specialistų.

Plokštuminiai vartai “Berry” tai vienas iš sprendimų įsirengti vartus, šie vartai yra skirti garažui kuris yra nešiltintas arba randasi požeminiame parkinge, t.y. garaže temperatūra bus tokia, kaip ir lauke. Šie vartai yra vienasieniai, plieniniai. Vartai pasikelia visa plokštuma ir pakyla lygiagrečiai garažo luboms. Berry plokštuminių vartų yra apie 30 modelių iš medienos ir plieno. Vartai gali būti su elektro pavara, taip pat lengvai valdomi ir ranka.

Modernūs segmentiniai garažo vartai, šie vartai minimaliai užima vietos šalia pravažiavimo angos. Montuojami iš vidinės angos pusės. Saugiai veikia atidarant ir uždarant. Garažo vartai susideda iš segmentų (aukštis nuo 500 mm) kurie yra sujungti tarpusavyje, šoninių bėgių, spyruoklių ir kt. reikalingų elementų. Šie vartai gali būti montuojami su automatika arba be jos. Vartai visada būna supakuoti – taip siekiant išvengti transportavimo nesklandumų.
Šalia vartų galima sumontuoti duris, kurios atrodo taip pat, kaip garažo vartai.

Pramoniniai segmentiniai Hörmann vartai – tai ypač tvirti, saugūs, ilgaamžiai, atitinkantis Europos Sąjungos direktyvų reikalaujamas saugumo normas. Šių vartų gamyba yra orentuota į pramonės sektorių, kur vartai yra naudojami dažniausiai ir turi atlaikyti didžiausias apkrovas. Hoermann koncernas ypač didelį dėmesį skiria kokybei, todėl kiekvienas vartų elementas yra išdirbtas taip kad vartai veiktų be priekaištų. Platus pramoninių vartų asortimentas leis Jums pasirinkti tinkamiausią variantą, kuris pilnai atitiks Jūsų poreikius. Vartų ir pavarų technika iš vienų rankų, atitinka aktualiausią technikos lygį ir garantuoja tobulą funkcionavimą bei didžiausią saugumą.

Hörmann plieninės vidaus, lauko ir priešgaisrinės durys – tai dar vienas vokiečių koncerno gaminys kuris kaip ir visi kiti gaminiai atitinka šiuo metu galiojančias saugumo normas ir atitinka šiuolaikinius standartus. Vidaus durys yra montuojamos į vidaus patalpas, kur nereikalaujama durims šilumos izoliacijos. Jos yra lengvos konstrukcijos, labai lengvai darinėjasi, todėl dažnai montuojamos į visuomeninės paskirties patalpas, maisto pramonei, ir daugelį kitų patalpų.

Tel.: (+370) 68 337553 Gelvonų g. 5-25, Vilnius info@vartusistemos.com

Titulinis puslapis mailto:info@vartusistemos.com ISD