PRODUKTAI / Durys


Geriausias pasirinkimas apsaugant patalpą nuo ugnies!

Priešgaisrinės durys T 30

Vokiečių firmos “HÖRMANN” ugnį sulaikančios, plieninės su apšiltinimu durys.

Standartinė komplektacija: durys tiekiamos paruoštos montavimui, statomos iš kairės arba iš dešinės, sąvara 45mm storio, skardos storis 0,9mm su akmens vatos izoliaciniu užpildu ir plieniniu sustiprinimu, iš dviejų pusių falcuotom briaunom. Paviršius : cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, pilkšvai baltas (pagal RAL 9002). Stakta speciali kampuota, keturių pusių, storis 2.0mm, su visapusiu EPDM sandarinimo profiliu ir pritvirtintais diubeliniais tvirtinimo elementais, paviršius cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, spalva-tokia pati kaip ir durų. Apatinis kraštas: su arba be apatinės atramos (lengvai pašalinama). Sandarinimas: 4 pusių EPDM sandarinimo profilis (tiekiamas nepritvirtintas). Spyna: įleistinė spyna, kurios liežuvėlį galima atstumti pasukus raktą, su paprastu liežuvėliu, rakto spyna ir raktu (paruošta profiliniam cilindrui). Rankenų komplektas: apvalaus profilio rankenos iš plieno, aptraukto juoda plastmase (tvirtai sujungtos su skydeliu ir lenkiamos), tinkamos paprasto liežuvėlio raktams ir profiliniams cilindrams. Vyriai: konstrukciniai vyriai su spyruokline įvore (užsidaro ne savaime). Garso izoliacija Rw= 39 dB pagal DIN 52210 (laboratoriniai duomenys); Šilumos izoliacija U=1,9 W/m² pagal DIN 52619 (laboratoriniai duomenys).
Gaminiai yra sertifikuoti Lietuvoje.

Vokiečių firmos “HÖRMANN” vidinės plieninės su koriniu užpildu durys.

Serijinės gamybos durys tiekiamos paruoštos montavimui, statomos iš kairės arba iš dešinės, sąvara 40mm storio, skardos storis 0,6mm su koriniu izoliaciniu užpildu ir plieniniu sustiprinimu, iš trijų pusių falcuotom briaunom, paviršius cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, baltas (pagal RAL 9016). Stakta iš trijų pusių, sandarinimo profilis iš EPDM gumos, pritvirtintos apatinės vyrių dalys ir inkarai plytinei sienai, paviršius cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, spalva-tokia pati kaip ir durų. Sandarinimas: 3-jų pusių EPDM sandarinimo profilis (tiekiamas nepritvirtintas).
Rankenų komplektas: apvalaus profilio rankenos iš plieno, aptrauktos juoda plastmase (tvirtai sujungtos su skydeliu, lenkiamos), tinkamos paprasto liežuvėlio raktams ir profiliniams cilindrams.

 

Vokiečių kompanijos „HÖRMANN" namo įėjimo durys „ThermoPro PLUS" su apšiltinimu


Gražios formos, lygi plieninė arba aliuminio durų varčia su nematomais sąvaros rėmais atrodo tikrai gerai.
Šiandien visuose namuose taupoma energija. „ThermoProPLUS" durys padeda ją taupyti. Durys su 65 mm storio varčia, užpildyta kietosiomis putomis visiškai be hidro-chloro-fluoroanglies, puikiai izoliuoja šilumą.
Labai sandarūs dvigubi sandarikliai visose keturiose pusėse su papildomai užsandarintais kampais apatinėje srityje - tai Jūsų apsauga nuo vėjo ir atmosferos poveikio. Su 8 lygmenų apsauga kadangi Jūs ir Jūsų šeima namie norite jaustis saugiai, visose „ThermoProPLUS" duryse serijinės gamybos metu įmontuojami keliagubi užraktai. Tai suteiks Jums saugumo jausmą.

Patikrinta kokybė visos „ThermoPro" durys gaminamos laikantis ISO-9001 kokybės standarto, o jų kokybė tikrinama reguliariai ir griežtai. CE ženklinimas rodo, kad durys atitinka EB direktyvas, kaip numatyta EN 14351-1. Laikomasi visų šiame stanadarte nustatytų esminių durims keliamų reikalavimų.
Jums naudingos savybės: atsparumas liūčiai; atsparumas vėjo apkrovai; garso izoliacija; šilumos izoliacija.
Standartinė komplektacija: Varčia, stakta, slenkstis, nerūdijančio plieno rankena, dvigubos tarpinės, užraktas su kabliais, raktai (5 vienetai), kaiščiai varčioje nuo nepageidaujamo durų išklelimo reguliuojami vyriai, montavimo plokštelės.

 

Bukletus galite atsisiųsti čia:

 

Priesgaisrines durys 30 min (Bukletas)
Universalios daugiafunkcinės durys pramonei (Bukletas)

Namo durysThermoPro (Bukletas)

Durys Jūsų namams (Bukletas)

Tel.: (+370) 68 337553 Gelvonų g. 5-25, Vilnius info@vartusistemos.com

Titulinis puslapis mailto:info@vartusistemos.com ISD